Späť na prehľad

Toto je tohtoročná trasa. Nezabudni nás sledovať live!

Na známosť sa dáva, že do Rally už veľa času nezostáva! Áno, Rally Radosti 2022 pre det...

Na známosť sa dáva, že do Rally už veľa času nezostáva! Áno, Rally Radosti 2022 pre deti s kardiovaskulárnymi ochoreniami štartuje už o necelé dva mesiace v Trnave. Piatok, 26. augusta je deň, ktorý treba v kalendári zakrúžkovať najvýraznejším zvýrazňovačom po ruke, pretože posledný augustový víkend prejdeme celé Slovensko s cieľom zdielať radosť z aút a spoločne finančne čo najviac pomôcť deťom trpiacich ochoreniami srdca a ciev.

Už tradične štartujeme v piatok doobeda v Malom Ríme, odkiaľ sa minimálne po dve hodiny v priebehu nasledujúceho víkendu zastavíme vo Zvolene, Košiciach, Liptovskom Mikuláši, Žiline a Seredi. 

Ako vždy – bude to superšportová show, na akú Slovensko nie je zvyknuté.  

P.S. Máme pre teba dobré správy! Tento rok nás môžeš sledovať live vďaka superpresnému monitoringu cez spoločnosť Commander Services. Tá nás vyzbrojila GPS trackerom, vďaka ktorému budeš neustále vedieť kde sa kolóna Rally Radosti nachádza, a teda nás môžeš vidieť nielen na námestí tvojho mesta, ale aj na príchodoch či odchodoch z miest, na diaľnici alebo pri vjazde do hotelov, v ktorých spíme.