Späť na prehľad

Rally Radosti sa tento rok pozrie do siedmich miest

A je to tu! To, na čo sme všetci čakali, môžeme konečne záväzne a napevno potvrdiť. Poz...

A je to tu! To, na čo sme všetci čakali, môžeme konečne záväzne a napevno potvrdiť. Poznáme cestu, ktorou sa vyberie takmer 40 superšportov z kolóny Rally Radosti tento rok.

Aj v roku 2021 bude podujatie začínať na námestí v Trnave. Celé to odštartujeme už v piatok, 27. augusta od 10:00. Z nášho tradičného štartu sa tento rok poberieme na nádherné námestie v Banskej Bystrici, kde budeme približne okolo 14:30. Aj keď nás Zvolen minulý rok privítal a pohostil fantasticky, snáď nám to regionálci odpustia. Sľúbili sme si, že tieto dve krásne mestá budeme striedať, takže Zvolen zaradíme opäť do mapy v roku 2022.

https://www.instagram.com/minarikd/?hl=en
Daniel Minárik

Nocovať budeme v Košiciach, takže veríme, že piatočný večerný príchod bude opäť sprevádzaný desiatkami zvedavcov, ktorí nám spravia nezabudnuteľné videá. Spať budeme už tradične v hoteli Hilton, aby sme v sobotu (28. augusta) ráno o 10:00 vedeli byť na Hlavnej ulici v Košiciach. Spievajúca fontána a škriekajúce výfuky – príďte sa pozrieť na túto šou. Pokračovať budeme do Popradu, tentoraz však do samotného centra mesta, takže pokojné námestie v Spišskej Sobote ostane tento rok aj naďalej pokojné. Príchod je naplánovaný okolo 14:00. No a sobotu uzavrieme veľkolepo na námestí v Žiline. Prídeme tam, ako obyčajne, okolo 17:00.

https://www.instagram.com/kilavokj/?hl=sk
Jakub Kovalík

Nedeľa (29. august) bude plná zmien. Už doobeda okolo 11:00 by nás mali hostiť Piešťany. Pokračovať budeme tentoraz na žiadosť všetkých obyvateľov juhozápadu v nádhernom Zámku Šimák v srdci Pezinka, kde by sme mali doraziť okolo 14:00 a zakončiť tohtoročnú zbierku pre deti trpiace nefrologickými (obličkovými) ochoreniami.

https://www.instagram.com/kilavokj/?hl=sk
Jakub Kovalík

Pre viac detailov sledujte náš Facebook a dúfame, že sa vidíme na námestiach v hojných počtoch. Pretože spolu sme Rally Radosti!