Späť na prehľad

Nezmeškaj motokárový turnaj na Slovakia Ringu, ktorý štartuje už 7. mája!

Po úspešnej premiére počas minulého roka, ktorá sa odohrala na motokárovej trati v Dlhe...

Po úspešnej premiére počas minulého roka, ktorá sa odohrala na motokárovej trati v Dlhej pri Trnave, prichádza Rally Radosti opäť s ďalším turnajom. Tentoraz sa charitatívny pretek odohrá na modernej a profesionálnej trati v priestoroch nášho domáceho Slovakia Ringu.

Tímy, ktoré majú záujem súťažiť, sa môžu priebežne registrovať na našom evente na Facebooku, avšak so zápisom by nemali dlho otáľať. Turnaj totiž už atakuje svoje kapacity. Preteky budú, podobne ako v Dlhej, rovno dva, pričom merať sily si môže naraz maximálne 15 tímov! Tím by mali tvoriť minimálne traja jazdci (maximálne šiesti), ktorí sa budú priebežne striedať, aby boli vytvorené zaujímavé podmienky na jazdu i samotnú súťaž.

REGISTRUJ SA TU

No a v neposlednom rade, okrem trofeje, čaká na víťazné tímy v oboch pretekoch kopec atraktívnych cien od našich partnerov, medzi inými napríklad mobilný telefón Apple iPhone 13 Pro Max či napríklad špičková motokára Abarth 595 na víkend s plnou nádržou.

Okrem motokárových pretekov však na mieste bude množstvo atraktívneho sprievodného programu pre deti aj dospelých (súťaže, maľovanie na tvár, testovacie jazdy, …), takže na svoje si príde naozaj každý – nielen samotní pretekári. Celodenný kartingový turnaj sa, samozrejme, nesie v charitatívnom duchu – nebudú teda chýbať kasičky, do ktorých budeš môcť prispieť na pomoc deckám s kardio-vaskulárnymi ochoreniami (na ktoré sa v rámci ročníka Rally Radosti 2022 zameriavame). To najlepšie na záver – na našom stánku budeš môcť nájsť aj náš oficiálny merch, ktorý (ako už je zvykom) nebude možné kúpiť, ale vymieňať za dobrovoľné príspevky do kasičky. Čím budeš štedrejší, tým si toho budeš môcť od nás zobrať :).

Na sobotu, 7. mája, si teda nerob iný program a príď do Orechovej Potône na kartingový turnaj Rally Radosti Friends & Family Karting – či už ako pretekár so svojim tímom, alebo ako fanúšik. Budeme tam my, budú tam naši partneri s rôznymi aktivitami a nebudú chýbať ani parádne autá, ktoré stretneš v kolóne Rally Radosti 2022! Dúfame teda, že tam budeš aj TY 🙂