Späť na prehľad

Ročník #2019

Historický prvý ročník pomohol onkologicky chorým deťom sumou 5 000 eur! Počas charitatívnej jazdy športových áut naprieč Slovenskom, ktorá sa uskutočnila v dňoch od 7. do 9. júna 2019, Rally Radosti vyzbierala päť tisíc eur pre onkologicky choré deti…

#2019
Udalosť
Prvá Rally

Historický prvý ročník pomohol onkologicky chorým deťom sumou 5 000 eur!

Počas charitatívnej jazdy športových áut naprieč Slovenskom, ktorá sa uskutočnila v dňoch od 7. do 9. júna 2019, Rally Radosti vyzbierala päť tisíc eur pre onkologicky choré deti. 

Celú galériu si môžete pozrieť tu: Ročník #2019

Financie boli rozdelené a odovzdané do trojice detských onkologických centier na západnom, strednom a východnom Slovensku. Onkologické centrá tak už disponujú vyzbieranou čiastkou a môžu financie využiť na pomoc či zľahčenie následkov liečby malých onkologických pacientov.

Tento ročník bol zasvätený pomoci ?

Prvý ročník charitatívnej jazdy Rally Radosti sa uskutočnil v termíne od 7. do 9. júna 2019, počas ktorého bolo možné prispievať na transparentný účet zbierky občianskeho združenia, osobne do kasy alebo účasťou v kolóne tridsiatich športových automobilov, ktoré spoločne prešli šesť námestí po celom Slovensku. Celkovo sa vyzbieralo 5 tisíc eur, ktoré boli rozdelené a odovzdané detským onkologickým centrám v Bratislave, Banskej Bystrici a v Košiciach. Tento ročník bol zasvätený pomoci detičkám s onkologickým ochorením, ďalšie ročníky budú opäť pomáhať deťom, no každý krát s iným typom ochorenia. 

Viac než sto slov povie jedno krátke video, ktoré krásne sumarizuje ročník 2019…

#rallyradosti #2019 #spomíname